Ból uda i silny ból oka

Witam, przez kilka dni bolało mnie udo, smarowała maścią przeciwzapalną i ból ustąpił. Ale od wczoraj bolą mnie oczy, zwłaszcza jedno, taki ból jakiś od tyłu, u góry. nie mam zaburzeń widzenia ale ból jest dosyć mocny. Ustaje na chwilę i od nowa boli. Czytałam że takie objawy są przy SM, gdzie powinnam się najpierw udać? A czy to mogą być bóle związane z nerwami, lękiem i niepokojem? Bo od dłuższego czasu mam taki stan i ciągle mnie coś boli, jestem przerażona. Proszę o pomoc i radę

Witam. Proszę popatrzeć porównawczo na czerwony przedmiot np. długopis każdym okiem osobno i porównać. barwa jednakowa -zdrowy nerw wzrokowy, trochę gorzej jednym, bardziej szaro-podejrzenie uszkodzenia po tej stronie. Idziemy zatem jutro do okulisty na badanie dna oka które będzie prawidłowe i pola widzenia które nie będzie prawidłowe..Czuły,prosty test. Pozdrawiam