Ból uda po wstaniu z łóżka u 73-latki

4. Mam 73 lata. Ból uda po wstaniu z łóżka. Po rozchodzeniu przechodzi. Gdy mocny ból, to trzeba zażyć mocny lek przeciwbólowy. Na drugi dzień, po wstaniu z łóżka, ból pojawia się znowu. Lekarz rodzinny skierował na rtg biodra. Opis: "(...) zwężenie szpary lewego stawu biodrowego. Na dachach panewek podchrzęstna sklerotyzacja." Ból jest w prawym udzie. Ortopeda, po prześwietleniu uda, kazał przykładać zimne okłady. Nie pomogły. Ból trwa od kilku miesięcy.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich danych bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwowniae.