Ból w barku i łokciu

Witam. Mam problem z lewym barkiem oraz łokciem. 5 miesięcy temu podczas ćwiczeń na siłowni odczułem silny ból w lewym łokciu. Był na tyle silny i uciążliwy, że musiałem przerwać ćwiczenia. Udałem się do lekarza, usłyszałem, że jest coś tam wybite, uciska mi to na jakies nerwy i stąd ból łokcia. Od 4 miesięcy nie ćwiczyłem, wczoraj poszedłem na pierwszy trening i podczas ćwiczeń nadal czuje ten ból. Co to może być? Gdzie najlepiej się z tym udać i jak sobie z tym poradzić?

Szanowny Panie, całość opisanego przez Pana obrazu sugeruje konieczność przeprowadzenia badania kontrolnego pzrez ortopedę, który zadecyduje czy konieczne jest rozszerzenie diagnostyki (RTG i/lub USG i/lub MRI i/lub EMG) przed postawieniem rozpoznania od którego będzie zależało leczenie (zachowawcze - głownie rehabilitacja lub operacyjne). Pozdrawiam