Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból w dole biodrowym promieniujący do nerki

od miesiaca dczuwałam ból w prawym dole biodrowym ktory promieiował do nerki ginekologicznie wszystko ok urolog tez ok,badania krwi i moczu tez ok.zatrzymano mnie na obserwacje na kilka dni na chirurgi w szpitalu zrobili zabie laparaskopowo by zobaczyc co jest przyczyna bolow niby wszystko ok przy okazji na przyszłosc wycieli wyrostek robaczkowy.dzis jest 4 doba od zabiegu wyszłam wczoraj ze szpitala przestałam brac leki przeciw bolowe i bole powrociły tak jak byly tak nadal sa.co to moze byc ??
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Badania krwi - glukoza

Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.

To może być jajeczkowanie i inne atrakcje z jajnika i jajowodu, tzw. czynnościowe. sSkazana nospa i herbatka koperkowa oraz obserwacja u ginekologa.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy