Ból w dole brzucha i nieregularne miesiączki

Od jakiegoś czasu czuję ból w dole brzucha; dowiedziałam się, że może to być związane z jajnikami. Ból jest trwały np. kiedy się schylam.Czuję też kłucie, skurcze. Miałam kiedyś problem z narządami rozrodczymi (infekcja), czytałam że to może być od tego,dodatkowo czuję że jest mi gorąco a jak tylko chcę robię coś by było chłodniej, jest mi zimno. Nie mam okresu,nie wiem kiedy powinnam dostać,mam nieregularny i nie pamiętam ostatnich dat miesiączki, tylko pierwszą (16.10.2005 r.). Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból podbrzusza może być spowodowany infekcją w obrębie układu rozrodczego. Nie można wykluczyć innych przyczyn takich jak endometrioza czy zaburzenia jelitowe. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.