Ból w dole brzucha, wymioty, senność i zawroty głowy po miesiączce a prawdopodobieństwo ciąży

witam serdecznie jestem juz po miesiaczce tydzienostatnia byla 27 i trwala 5 dni na ogol mam co 25 lub 28 dni,trzy dni po niej zaczelo mnie bolec w dole brzucha ten bol jest odczowalny caly dzien jest tak ze lapie mnie jakis skurcz i zginam sie w pol,wymiotuje lecz nie rano tylko w poludnie,jestem senna,kreci mi sie w glowie,i bardzo oslabiona bez checi do czegokolwiek mam juz dwoje dzieci czy to moze byc ciaza bardzo prosze o odpowiedz z powarzaniem ewa

Elżbieta Rhone

Witam, warto wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę. Jednak podejrzewam, że przyczyna u Pani jest inna. ( czy kiedykolwiek była rozpoznana kamica nerkowa?) Z takimi objawami powinna się Pani pilnie zgłosić do lekarza.