Ból w dołku i nudności oraz ucisk w gardle, ból w klatce piersiowej i nieprzyjemny zapach z ust

Witam od 2 lat mam problemy z zoladkiem . Nieustannie ciagle odczowam bol w dołku oraz nudnosci . Do tego dochodzi masa innych schorzeń jak mn: uczucie przepelnienia ,przeszkoda w gardle, bol klatki piersiowej, nieprzyjemny zapach z ust , gorycz w gardle( bol gardła i czuje oblepione migdalki) jestem juz tak tym zmeczona ze nie daje rady . Otóż szereg badań nie wykrylo nic - zupełnie nic jestem zdrowa wg ich wyników gastroskopia 3 krótka zero zmian jedynie troszkę żółci , krew ok,pomóżcie :(

Ponieważ badania nic nie wykazały polecam poszukać samemu.
Polecam wspaniałą książkę Jerzego Zięby "Ukryte terapie": http://ukryteterapie.pl/strona/uterapie
Być może znajdzie Pani w niej odpowiedzi na swoje problemy.
Życzę powrotu do zdrowia!