Ból w dolnej części brzucha a podnoszenie ciężarów

Witam Dzien temu podnioslem ciezar okolo 55kg, wtedy poczulem lekki bol w dolnej czesci brzucha.Nastepnego dnia nic mnie nie bolalo jednak cos czulem.Postaniwilem wymasowac to miejsce, masujac slyszalem i czulem takie chlustanie.Dzien pozniej miejsce masazu bylo cale obolale w szczegolnosci miesnie brzucha ktorych bol przypomina pieczenie.Dzisiaj cos czuje,nie jest to bol.Mam pytanie czy moze to byc przepuklina , czy zwykle oberwanie ? Zaznaczam ze nie widze ani nie czuje uwypuklenia.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może być to uszkodzenie kanału pachwinowego, co w efekcie skutkować będzie przepukliną. Wskazana konsultacja z lekarzem chirurgiem w rejonie.