Ból w dolnej części kręgosłupa u 41-latki

WITAM PANSTWA-OD 3 DNI MAM BOL W DOLNEJ CZESCI KREGOSLUPA,WCZORAJ W NOCY NIE MOGLAM WSTAC SAMA Z LOZKA ,BOL BYL PRZERAZAJACO OKROPNY,SMARUJE PLECY MASCIA I BIORE LEKI PRZECIWBOLOWE,ZASTANAWIAM SIE PO ILIU DNIACH MNIE TO MINIE I JAK MAM Z TYM RADZIC RZEBY NA PRZYSZLOSC UWAZAC I DBAC O ZDROWIE,DZIEKUJE

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z przepukliną krążka międzykręgowego. Wskazana konsultacja z neurochirurgiem.