Ból w dolnym odcinku kręgosłupa lędźwiowego

Witam, Od 3 dni mam ból w plecach na dolnej wysokości odcinka ledźwiowego. Mogę wykonywać wszystkie ruchy (biegać, tańczyć, schylać się, wstawać) bez bólu. Ból pojawia się jedynie przy dotknięciu z jakąś powierzchnią (oparcie od siedzenia, dotknięcie łóżka w pozycji leżącej). Przypomina ból od uderzenia, ale na pewno nie uderzyłam się o nic. Czy powinnam zrobić jakieś badania? Co może być przyczyną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże urazowe. Nie można wykluczyć zaburzeń w obrębie kręgosłupa. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.