Ból w dolnym odcinku kręgosłupa przy problemach ginekologicznych

Witam. Od kilku dni cierpię na ból w dolnym odcinku kręgosłupa, czasem promieniujący do bioder. Ból jest zmienny, raz słaby, raz umiarkowany. Miałam robione rtg odcinka lędzwiowo- piersiowego zmiany są na odcinku piersiowym, ale doktor poinformował mnie, że bóle w dolnym odcinku są efektem spraw ginekologicznych. Dodam, że problemy ginekologiczne mam, obecność nieprawidłowych komórek- cin 1 ciągłe stany zapalne pochwy na co biorę antybiotyki. Czy taki ból moze świadczyć o poważnych sprawach?

Witam,
ból, który odczuwa Pani w okolicy lędźwiowej, może powstawać w wyniku promieniowania bólu pochodzącego z narządu rodnego, jak również z narządów jamy brzusznej.
Należałoby dodatkowo wykonać badanie USG j. brzusznej, które wniosłoby wiele informacji w dalszym toku diagnostycznym.

Pozdrawiam serdecznie!