Ból w górnej części klatki piersiowej, uczucie przeszkody przy połykaniu

Pytam ponownie:o czym świadczą objawy:ból w górnej części klatki piersiowej, uczucie przeszkody przy połykaniu, duszności, szybkie męczenie się, najgorszy jest kaszel: napadowy,o różnych porach, świszcząco- charczący,nieprzerwany, nie do opanowania,po nim okropny ból.Abstynent, 0 palenia, nadciśnienie leczone Loristą. Morfologia, biochemia, spirometria w normie, USG brzucha i RTG płuc bez zmian.Wizyty u pulmonologa, laryngologa, gastrologa bez diagnozy, a czuję się coraz gorzej.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecałbym ewentualne wykonanie gastroskopii po konsultacji gastroenterologicznego. Objawy takie moga wskazywać na uchylek przełyku. Pozdrawiam