Ból w górnej części ramienia

Witam, od dłuższego czasu odczuwam nawracający jakby puplsujący ból w górnej kości ramienia a czasami taki sam ból dokucza mi w piszczeli. Nie jest to ból z przepracowania, wysiłku czy sportu, umiejscowiony jest wewnątrz. Najczęściej odczuwam go gdy kładę się spać. Proszę o info czy zrobic jakieś badania i jakie. Ból jest do wytrzymania ale jest ciągły. Pozdrawiam Kamila

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania zaleci dalsze postępowanie. Może być wskazana konsultacja u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.