Ból w klace piersiowej, powiększony węzeł chłonny i osłabienie

KOBIETA , 26 LAT , Witam,od paru miesięcy męczy mnie ból najpierw był to ból pod prawym żeber a teraz odczuwam go w prawym barku i szyi.bolo odczuwam przy wydechu i czasami pojawia się powiększony węzeł chłonnych szyi i kaszel.mialam robione rtg klatki piersiowej wszystko jest ok i usg narządów i też wyszło że wszystk w normie.ogolnie jestem osłabiona i senna. Badanie ob.i morfologia (HCT.norma 0.33-0.45-a ja mam 0.453) i czerwone krwinki norma 3.95-5.15 a ja mam 5.29. Już nie wiem co mam rob

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich danych bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.