Ból w klatce piersiowej a osłabienie

Witam mam 28 lat i od trzech miesięcy dokucza mi ból w klatce piersiowej(kłujący) boli mnie lewa ręka bardzo szybko się męczę i ogólnie jestem osłabiona ciągle chce mi się spać.Zaczęłam pomiary ciśnienia i jest książkowe a tętno mam przeważnie 88-90. Czasem zdarza mi się też kołatanie serca. Czy to może być coś poważnego? Kasia.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym somatyczne jak i psychogenne. Przede wszystkim sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci wykonanie badań dodatkowych (w tym także EKG oraz TSH). Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą postawić diagnozę oraz wdrożyć dalsze postępowanie.