Ból w klatce piersiowej a wrzody żołądka

mam wykryte wrzody zoładka. ostatnio boli mnie w klatce bol przeszywa mnie przod i tyl jakby zar był polozony na plecach.wymiotuje ciężko się mi oddycha. proszę o wstepna diagnoze

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być konsekwencją choroby wrzodowej. Teoretycznie może być to jednak także wynik np. schorzeń układu oddechowego. Przede wszystkim sugerowałabym jednak konsultację ze specjalistą gastroenterologiem - być może konieczna jest intensyfikacja leczenia choroby wrzodowej.