Ból w klatce piersiowej - co oznacza?

Witam, od lipca 2010 roku odczuwam ból w klatce piersiowej ale tylko przy skrętach rękoma, tułowiu, miałam robione ekg, echo serca i wyniki morfologia i mocz wszystkie ok. Miałam również robione rtg, w płucach wykazało mi około oskrzelowe zagęszczenia w dolnym płacie płuc, czuję się dobrze. Mam 29 lat jestem kobietą, lekarz twierdzi ze te bóle są od kręgosłupa, dodam ze ból rozprzestrzenia się pod łopatki w pośladek i nogę czy to rzeczywiście może byc kręgosłup? pozdrawiam aga

Witam serdecznie,

Miała Pani wykluczone schorzenia zarówna układu oddechowego oraz sercowo-naczyniowego.
Najprawdopodobniej przyczyną Pani dolegliwości są patologie w obrębie kręgosłupa. W tej sytuacji warto wykonać rtg odcinka piersiowego oraz lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Wówczas będzie można określić co się  dzieje w tym kręgosłupie. Być może wskazana będzie rehabilitacja.
Pozdrawiam