Ból w klatce piersiowej, dreszcze i osłabienie podczas dużego wysiłku

Witam, mam 19 lat, ostatnio podczas dużego wysiłku fizycznego odczuwam bóle w klatce piersiowej podczas oddychania, po wysiłku mam takie objawy jakbym była mocno przeziębiona mimo że przed treningiem czuje się normalnie. Do tego robi mi się szybko słabo, mam dreszcze, przestaje kontaktować, czuje jakbym miała zaraz zemdleć. Dodatkowo odczuwam ból w okolicach pęcherza, tylko podczas wysiłku i ten ból mija zaraz po treningu.

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zbyt forsownego wysiłku niewytrenowanego organizmu lub wady zastawkowej serca. sugeruję konsultację z lekarzem rodzinnym który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zweryfikuje konieczność pogłębiania diagnostyki.