Ból w klatce piersiowej i dreszcze

Witam od kilku lat walcze z zawracającymi bólami brzucha. Ból jest ostry skurczowy trwający kilka sekund i puszcza i tak przez godzine.Ból umieszczony jest centralnie pod mostkiem w czasie tego bólu oblewają mnie poty i mam dreszcze.Jestem 7 lat po fundoplikacji nissena własnie z tego powodu. Gastroskopia nic nie wykazuje-wczoraj bakterie helikobacter . Jak sobie radzic z tymi bólami

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn bólu w tej okolicy może być bardzo dużo, także jedną z nich bardzo poważną jest zawał serca, dlatego należało by zrobić badania także w tą stronę. W Pana przypadku bardziej możliwą przyczynę wiązałbym z operacją. Proponuję wykonanie jeszcze USG jamy brzusznej być może pokaże przyczynę. Oczywiście takie badanie można zalecić tylko po badaniu bezpośrednim. Dlatego zalecam udanie się do gastroenterologa.