Ból w klatce piersiowej i duszności podczas zdenerwowania

witam , mam 21 lat. Gdy mocno sie denerwuje zaczynam ciezko oddychac , robi mi sie goraco i salbo do tego w klatce piersiowej czuje bol (sciskanie). Nie lecze sie na nic i nie przyjmuje lekow (jedynie zelazo bo mam niedobory), jestem nerwowa z natury. Czy powinnam wybrac sie do lekarza i o czym moga swiadczyc te objawy?

Sa to naturalne objawy towarzyszace pobudzeniu adrenonergicznemu przy silnym stresie. WArto wyprobowac niefarmakologiczne lub w razie potrzeby farmakologiczne radzenia sobie z ta sytuacją