Ból w klatce piersiowej i problemy z przełykaniem

Witam! od dłuższego czasu bardzo boli mnie w klatce piersiowej mam taki dziwny ból w przełyku! Robili mi EKG,ale nic nie wykazało...a dziś mnie boli z lewej strony
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
ból wymaga dalszej diagnostyki. Wskazane byłoby wykonanie zdjęcia RTG klatki piersiowej i gastroskopii. Badania powinny być wykonywane pod nadzorem lekarza, w pierwszej kolejności należy się zgłosić do lekarza rodzinnego.