Ból w klatce piersiowej i przepuklina kręgosłupa

Witam Serdecznie.Mam ŁZS.Biore Diclac 100 w czopkach przeciw bólowe,Metapred ponieważ miałam ogromnie silne skurcze pleców a ostatnio ból w mostku co tez prowadziło do skurczy klatce piersiowej.Mam także przepuklinę w odcinku ledzwiowym-opercja i endoproteza biodra do opercji.Sterydy pomogły mi tylko w skurczach.Co mam dalej robić?Od paru dni znowu kuleje.Jestem załamana nie radze sobie.Mam do leczenia zęby.Nie mogę pracować.Pomocy Ktarzyna

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie można pomóc Pani przez internet. Problem jest zbyt złożony. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.