Ból w klatce piersiowej i przeziębienie

witam mam pytanie o jakis 3 4 dni cieżko mi złapac oddech i boli mnie w klatce piersiowej jak oddycham zaznacze ze byłam przeziebiona strasznie kaszlałam ale lekarz nie stwierdził zadnego zapalenia oskrzeli w tym moje pytanie co mi moze dolegac prosze o szybko odpowiedz?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, być może doszło do rozprzestrzenienia infekcji lu nadkażenia i zajęte są dolne drogi oddechowe. Proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam.