Ból w klatce piersiowej i przypływ adrenaliny od kiedy jestem w związku

Witam. Odkąd zaczęłam być w związku(niewiem czy to istotne, może emocje itp) czyli jakieś 6 lat temu, zaczęłam mieć dziwne nagle przypływ adrenaliny. To jest takie uczucie nagłej potrzeby zaczerpniecia powietrza i chwilowe poczucie lęku. Zdarzały się utrzymające się bóle w klatce piersiowej na taką skalę że wpadalam w panikę że strachu i płakałam, ból trwał około 15 minut i był nie dowytrzymania. Autentycznie czułam że boli mnie w klatce po lewej stronie. Miałam wrażenie że mam problem z oddychaniem. Co to może być?

Szanowna Pani,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka kardiologiczna, jeśli zostaną wykluczone choroby serca, zachęcam do zbadania czynnika psychicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz zastosowanie ukierunkowanego leczenia metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, wykazuje wysoką skuteczność w leczeniu zaburzeń lękowych.
Pozdrawiam serdecznie