Ból w klatce piersiowej i RTG klatki piersiowej

Witam,otrzymała wyniki RTG klatki piersiowej.Wnioski Zagęszczenia bronchopneumoniczne w dolnym lewym polu plucnym oraz wnęce lewej.serce w normie.Reszta bez zmian ogniskowych.Odczuwam klocie w klatce piersiowej.

Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin

Witam,

zagęszczenia o których pisano mogą być wynikiem niektórych chorób, bądź nieprawidłowego stylu życia, np. palenia papierosów. Nie sądzę, żeby miało to związek z kłuciem w klatce piersiowej.

Pozdrawiam