Ból w klatce piersiowej i RTG klatki piersiowej
Witam,otrzymała wyniki RTG klatki piersiowej.Wnioski Zagęszczenia bronchopneumoniczne w dolnym lewym polu plucnym oraz wnęce lewej.serce w normie.Reszta bez zmian ogniskowych.Odczuwam klocie w klatce piersiowej.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Ewa Janus Radiolog, Szczecin
35 poziom zaufania
Witam,
zagęszczenia o których pisano mogą być wynikiem niektórych chorób, bądź nieprawidłowego stylu życia, np. palenia papierosów. Nie sądzę, żeby miało to związek z kłuciem w klatce piersiowej.
Pozdrawiam