Ból w klatce piersiowej i wysoki ciśnienie

Witam mialam ostatnio straszny bol w klatce piersiowej nie moglam oddychac ani ruszac sie do tego doszlo cisnienie ponad 200 bylam u kardiologa robil mi echo serca i wyszlo mi ze mam niedomykalnosc mitralna zastawki 1 stopnia i 3 stopnia zastawka mitralna platki cienkie przeciwstawnie ruchowo mam tez nadwage przechodze menopauze i dostaje lek lady bon i widze ze strasznie po nim przytylam czy jest jaki zamiennik zebym nie tyla i czy te objawy sa grozne dla mojego zdrowia

Magdalena StusiĹska

Tak, takie objawy są niebezpieczne. Proszę koniecznie zadbać o dietę i prawidłowe wartości cisnienia i pozostawać pod opieką i kontrolą kardiologa..