Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 7 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból w klatce piersiowej jako skutek uboczny leku przeciwbólowego

Ostatnio mam problem ze swoją klatką piersiową, brałem leki na ból nogi, po tym jak miałem robioną biopsję na torbiel, lekarz przepisał mi lek przeciwbólowy, który ma skutek uboczny w postaci właśnie bólu w klatce piersiowej. Odstawiłem już te leki, teraz ból jest mniejszy, ale mam wrażenie że ten ból co jeszcze jest dochodzi do serca, czy to samo mi minie czy mam coś z tym zrobić ? nie chciałbym trzeci raz w tym roku trafić do szpitala. Odczuwam ten ból gdy wezmę zbyt głęboki oddech.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Mgr Tomasz Wójcik Farmaceuta
43 poziom zaufania

Szanowny Panie Proszę podać jakie leki i ile czasu je Pan przyjmował. Pozdrawiam Tomasz Wójcik

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety