Ból w klatce piersiowej, kaszel i wydzielina u 19-letniego palacza

Witam nwm co mi jest boli mnie idealnie na środku klatki pierśiowej, nwm czy to przez serce czy przez płuca, pale paierosy dośc dużo od 5lat, ogólnie kaszlalem wydzielina dziwną-pierwsze objawy dzis po robocie w garazu (garaz bez ogrzewania ogólnie jak kaszlne to mnie bardzo bola ploca co mi moze byc jak i jak z tego szybko wyleczyc sie? lat 19 prosze o szybka pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Z opisu wynika że najprawdopodobniej jest to infekcja górnych dróg oddechowych. Postawienie diagnozy wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłosić się do lekarza.