Ból w klatce piersiowej po stosunku

Mam 18 lat. Po stosunku bez penetracji / peetingu nic mi nie jest ale zwykle jakieś pół godziny później wychodze z mieszkania na dwór ide do samochodu i jade do swojego mieszkania. Odczuwam dziwny ból w klatce piersiowej (nie serce a cała klatka). Odczuwam go od moment wyjścia z domu dziewczyny az do 5-10 min po powrocie do domu. czy powinienem się martwić ? nie choruje na nic ani nie mam żadnych innych problemów.

Witam

Myślę ,że jest pan osobą , która obserwuje swój organizm i to co się w nim dzieje, dlatego to co się dzieje z naszą psychika podczas czynności związanych z seksem przed , w trakcie i po jest też związane z wieloma czynnikami jakie występują w naszym myśleniu o tym i może być związane w odniesieniu do tego czego oczekujemy od siebie lub partnera, a czego może byśmy chcieli, na co nie ma w nas lub w tej drugiej osobie zgody. to doprowadza do takich właśnie niepokojów a w konsekwencji nawet do bólu, jako objaw psychosomatyczny. Jeśli takie objawy będą się utrzymywać to proszę zgłosić się do seksuologa osobiście.
Pozdrawiam