Ból w klatce piersiowej po zawale

jestem po zawale był 27stycznia wstawiono 4 stety poczatki były niezłe ale po miesiacu bul w klatce i boili do dzis koniec maja migotanie przedsiaków i nierówna praca komur nawraca to mniej wiecej co miesiac bul w klatce nie jest silny tylko uciazliwy czasem sciska gardło mój kardiolog twierdzi ze jest wszystko ok i dokłada leków moze ktos cos podpowie

Witam serdecznie,
Jeżeli faktycznie jest Pan całkowicie przebadany i wyniki nie wskazują na żadne fizyczne przyczyny to być może ból ma naturę psychologiczną. Być może ma Pan lekkie napady paniki - odczuwa silny lęk przed powtórzeniem się zagrożenia a ten powoduje objawy fizyczne w postaci bólu w okolicach klatki piersiowej.
Jeżeli czuje Pan, że to mogłoby być to sugerowałabym udać się do psychologa, psychoterapeuty. Jakby nie patrzeć zawał jest zagrożeniem życia i przeżyciem traumatycznym.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska

www.anna-mochnaczewska.bloog,pl
www.integral.com.pl