Ból w klatce piersiowej podczas nabierania powietrza do płuc

mój problem polega na tym, że od już tygodnia czuje w klatce piersiowej po lewej stronie takie strzyknięcia, to boli.A dzieje się to gdy nabieram powierza (po napełnieniu płuc do połowy powietrzem) , nie za każdym oddechem, właściwie to raz na dobe góra dwa. Pewnego razu przymałem sie w tym miejscu ręką i właśnie nabierałem powierza mi mi coś strzykneło poczułem taki delkiate drgnięcie na dłoni ale wiem , że to nie żebra tylko coś wewnątrz. Może mi ktoś powiedzieć czy to normalne ??
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Podobny ból może być tzw bólem od kręgosłupa tj wynikiem ucisku na korzenie nerwowe.
Jeżeli będzie się on powtarzał proponuję wizytę u lekarza rodzinnego.