Ból w klatce piersiowej podczas oddychania i zmiany pozycji

od 3 dni czuje ból z lewej strony klatki piersiowej. Ból powraca co pare godzin. Nasila sie przy głębszym oddychaniu i zmianach pozycji podczas leżenia. Do tego przej jeden dzien bolałą mnie lewa ręka. Pojawił sie też kaszel niezbyt silny i niezbyt uporczywy.Poza tym ogólnie czuje sie dobrze nie czuje zmeczenia ani osłabienia. Mam 20 lat.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego celem diagnostyki. Wskazane jest badanie kliniczne i EKG. Przydatnym badaniem może okazać się także badanie Holtera.