Ból w klatce piersiowej podczas przełykania i głębokiego oddychania

Witam czuję ból w klatce piersiowej przy przełykaniu śliny, głębokim wdechu, przełykaniu jedzenia jak i picia. Gdy mam pochylona głowę do przodu nie czuje bólu, a gdy mam odchyloną do tyłu czuję ból, czym więcej odchylę głowę tym większy ból. Pojawiło się to u mnie od 3 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Sądzę, że konieczne będzie wykonanie gastroskopii.