Ból w klatce piersiowej pomiędzy piersiami

Ból między piersiami... Od 3 miesięcy odczuwam taki .. ból/pieczenie czasami mocne ukłucie między piersiami. Zdarza się to co parę dni. Mój ojciec chorował na raka płuc i zmarł. Czy może być to coś związanego z rakiem ? Jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą być związane ze stanem emocjonalnym. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego, który podpowie jakie postępowanie będzie najwłaściwsze.