Ból w klatce piersiowej przy paleniu papierosów

Witam ! Po zapaleniu papierosa pojawił mi się ból w klatce piersiowej w okolicy serca jak również w całej klatce występujący co jakiś czas szczególnie podczas wydychania powietrza. Mam również ból i drapanie gardła podczas przelykania. Czy to coś poważnego czy nie należy się tym martwić. Dodam że ból ten mam jeden dzień Z góry dziękuję za odpowiedź

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.