Ból w klatce piersiowej przy pochylaniu

Witam.Od ok 2tyg odczuwam ból z lewej strony klatki piersiowej,ból nasila się przy pochylaniu jak i leżeniu na plecach,ból promieniuje do lewej łopatki i łokcia.Czy muszę zgłosić się do lekarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból w klatce piersiowej jest jednym z tych objawów, które wzbudzają szczególnie duże zaniepokojenie wśród Pacjentów a tym samym i u lekarzy. Warto w obecnej sytuacji skorzystać z porady lekarza.