Ból w klatce piersiowej u 10-latka z nadwagą

witam, mój syn lat 10, ma nadwagę, ostatnio mówi że ma ból w klatce i zdarza się że ciężko oddycha. Ma brak witaminy D -18 jednostek, zatwardzenia i zdarzają się że oddaje stolce z krwią. Na dłoniach dokładnie w zgięciach palców jego skóra jest słucha i pęka. Robimy wyniki systematycznie, ale właściwie nic z nich nie wynika, ostatnio wyszło zaniżone żelazo, ale ogólnie podstawy wychodzą ok. Prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Obecność krwi w stolcu, w połączeniu z obniżonym poziomem żelaza i zaparciami, zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki gastrologicznej! Proszę zatem nie bagatelizować objawów, tylko udać się na konsultację do specjalisty gastrologa dziecięcego.