Ból w klatce piersiowej w nocy

Od długiego czasu mam problem.. Nie moge normalnie spac , budze sie w nocy z okropnym bólem w klatce piersiowej i mostku , w pozycji lezacej ból nasila sie jeszczw bardziej , a przy oddechu zaczynam miec problemy bo bardzo mnie kłuje wtedy .. Bardzo czesto bol dopada mnie wieczorem i w nocy . Prosze o pomoc .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem patologii układu sercowo-naczyniowego jak i przewodu pokarmowego. W celu postawienia konkretnej diagnozy wskazana jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem lekarza POZ.