Ból w kolanie a leczenie

Ból w kolanie Witam, moja córka od roku zmaga sie z bólem w prawym kolanie. Była już dwa razy u lekarza rodzinnego ale jedynie przepisane były tabletki. Bol w takim stopniu sie nasila, ze córka nie raz płacze. Te bóle pojawiają sie co miesiąc albo dwa i trwają kilka dni. Co mam zrobić w tym przypadku? zawieźć ją na prześwietlenie w szpitalu lub kupić maść w aptece?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji Powinna Pani udać się z córką na wizytę do specjalisty ortopedy. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie postępowanie.