Ból w kolanie podczas zginania i prostowania nogi

Witam, gdy dzis rano sie obudzilam, poczułam bol przy zginaniu kolana. gdy zginam noge czuje takie naciągniecie w kolana a gdy prostuje,przeskakuje mi cos w kolanie i czuje bol, ale gdy mam wyprostowana nogę mnie nie boli. Co to może byc? gdyby ktoś mial podobnie i cos wiedzial wiecej na ten temat,to proszę o pomoc.jutro sie wybieram do lekarza ale strasznie sie denerwuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podobne dolegliwości mogą wynikać z nadwyrężenia struktur miękkich w stawie. Mam na myśli aparat więzadłowy oraz elementy chrzęstne. W celu ich oceny konieczne jest wykonanie badania rezonansowego albo USG- przez doświadczonego ortopedę.