Ból w kolanie przeszkadzający w czynnościach codziennych

Witam, Około 3 lta temu skreciłam kolano w Anglii,dostałam paracetamol i nosiłam opaskę uciskową. niestety teraz ból w kolanie przeszkadza w czynnościach codziennych. Czy to może być coś powaznego? do kogo się udać?

Witam,
Dolegliwości bólowe po skręceniu stawu kolanowego mogą świadczyć o wewnątrzstawowych uszkodzeniach wymagających leczenia ortopedycznego. Patrząc przez pryzmat czasu, który upłyną od urazu sugeruję pilną konsultacje ortopedyczną
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu