Ból w kolanie u 19-latki

Od dłuższego czasu męczy mnie ból w kolanie (mam 19 lat). Mój wzrost się ustabilizował jakieś 2 lata temu - wiem, że młody organizm rośnie nawet dłużej, ale... Byłam u rodzinnego lekarza, który stwierdził, że ani on, ani ortopeda nic mi z tym nie zrobi, i że jak chcę, to mogę smarować kolano maściami na ból, albo jeść galaretkę. To jest strasznie uciążliwe nawet przy prostych ćwiczeniach czy zwykłej jeździe na rowerze. Faktycznie zostały mi tylko maści i galaretki (za którymi nie przepadam) ?

Szanowna Pani, sugeruję konsultację u ortopedy specjalizującego się szczególnie w schorzaniach stawów kolanowych. Przedstawione przez Pania infomacje wskazują na konieczność przeprowadzenia diagnostyki między innymi stawów rzepkowo-udowych. Pozdrawiam