Ból w kości piszczelowej przy kolanie przy dotyku

Witam, Od ok. m-ca odczuwam ból w kości piszczelowej przy kolanie przy dotyku, np. gdy na niej źle uklęknę lub nacisnę mocno palcem i przy ruchu (wchodzenie na schody itp.). Nie przypominam sobie żadnego stłuczenia, choć ból przypomina taki po mocnym uderzeniu. Nie uprawiam żadnego sportu. Co to może być, czym to traktować, jak długo może trwać ból? Czy to może być rak kości?

Szanowna Pani,
wskazane jest badanie u ortopedy i wykonanie USG stawu kolanowego. Prawdopodobnie są to zmiany degeneracyjne więzadła rzepki, które wymaga leczenia pod okiem specjalisty.