Ból w kości śródstopia prowadzącej do palca

Dwa dni temu czyściłam łazienkę. Nagle poczułam ból w kości śródstopia prowadzącej do palca który znajduje się obok palca najmniejszego. Myślałam, że oparzyłam się Domestosem jednak nie poczułam aby kapnął na stopę. W nic się też nie uderzyłam. Nie ma bąbli, plam, jest za to zaczerwienienie i opuchlizna wielkości fasolki. Ból odczuwam przy zginaniu palców (co jest moim tikiem nerwowym), przy zginaniu ich w górę ból mi to uniemożliwia. Czuję też coś jakby wibracje kości. Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.