Ból w kostce po złamaniu

Witam, Pod koniec maja złamałam kostkę boczną. Założono mi gips na okres 6 tygodni. Po zdjęciu nie przepisano żadnej rehabilitacji,a poniewaz jestem dość aktywną osobą, bez kul poruszałam się już 2 dni po zdjęciu gipsu. Do końca września noga przy większym wysiłku czasami puchła,i czasami bolała. Następnie problemu już nie było,az do teraz. Od dobrych 2 tygodni ciągle odczuwam ból w kostce, głównie wieczorami..bez względu na to czy uprawiam sport,czy też nie. Czy to normalne w tym przypadku? Jakie moga być przyczyny? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Szanowna Pani, przyczyn obecnego stanu może być wiele. Sugeruję wizytę u ortopedy, poddanie sie badaniu, wykonanie rtg kontrolnego stawu skokowego. Na tej podstawie będzie mozna ewentualnie analizować przyczyny Pani dolegliwości w 5-tym miesiącu po złamaniu. Pozdrawiam