Ból w kręgosłupie po porodzie w miejscu nakłucia w celu podania znieczulenia

poporodzię odczówałam ból w kręgosłupie w tym miejscu gdzie wbijali mi się aby mnie znieczulić przed cesarka i po powrocie do domu nie odczuwałam ten ból ale nie tak bardzo jak teraz ,teraz mnie boli bardziej i tylko w tym jednym punkcie jaka to przyczyna i co mam robić czy to coś groźnego???

Witam. Objawy są wynikiem uszkodzenia tkanek miękkich powstałego podczas znieczulenia. Takie objawy pojawiają się bardzo często i nie świadczą o tym że znieczulenia przebiegło nieprawidłowo. Nie ma powodów do niepokoju.