Ból w krzyżu przy skrętach tułowia przy skoliozie i lordozie

Od 8 lat jeżdzę konno. Od małego mam skoliozę i lordoze. Od miesiąca odczuwam ból w krzyżu po lewej stronie ma dole ( mniej więcej kość kulszowa). Ból odczuwam przy skrętach tułowia lub głębokich pochylniach. Od ponad tygodnia nie jeżdzę konno a aktywności fizyczne ograniczyłam do minimum a ból nie mija. Z góry dziękuje za poradę .

Tydzień to zbyt krótki okres czasu aby dolegliwości ustąpiły - najprawdopodobniej doszło do powstania zmian zwyrodnieniowych odcinka lędźwiowego i lub krzyżowego kręgosłupa.
Powinna Pani wykonać RTG kręgosłupa odcinka L-S i udać się z wynikiem do lek. rodzinnego celem dalszego postępowania terapeutycznego.
Obecnie proponuję leki przeciwbólowe i przeciwzapalne