Ból w lewej części ciała i w różnych jego okolicach

Witam, przez ostatni tydzień pojawia się u mnie ból w lewej części ciała i w różnych jego okolicach: w udzie, w pośladku, pod tylnymi żebrami, w lewej części szyi. Ból jest kłujący szczególnie pod żebrami, zaś w innych częściach głównie uciskający. Wspomnę o tym że niedawno byłam u lekarza bo towarzyszył mi ból po lewej części głowy (podobny do bólu guza od uderzenia)-odczytany jako możliwe przewianie,2mce temu przechodziłam kamicę nerkową (1kamien 6mm). Proszę o pomoc, z czym mogę mieć problem?

Lek. Tomasz Budlewski

Postawienie wstępnej diagnozy można tylko i wyłącznie na podstawie bezpośredniego badania pacjenta. Niestety na podstawie samego opisu nie można stwierdzić co tak naprawdę dolega. Podane lokalizacje mogą mieć wiele przyczyn, dlatego proponuję udać się do lekarza POZ. Na podstawie badania będzie można stwierdzić konieczne badania, ewentualne dodatkowe bardziej specjalistyczne konsultację.