Ból w lewej pachwinie po wysiłku fizycznym

Witam od dwóch dni odczuwam ból w lewej pachwinie po wysiłku fizycznym ból znika i pojawia się wcześniej nie miałem takich objawów co to może być ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem przepukliny, żylaków powrózka nasiennego, powiększonych węzłów chłonnych jak i wielu innych nieprawidłowości. W celu ustalenia konkretnej przyczyny sugeruję konsultację z lekarzem POZ.