Ból w lewej ręce po ćwiczeniach fizycznych

Ból w lewej ręce Mam 24 lata i od niedawna ćwiczę na siłowni górne partie ( ramiona, biceps, triceps klatkę piersiową ) od pewnego czasu odczuwam okropny ból przeszywający po całej lewej ręce.. Jest to dla mnie uciążliwe bo pracuję również rękami.. Dziwne jest to że znam ten ból, jako dziecko miewałam go w nogach często nocami, wystarczyło ogrzać i przestawał, wydaję mi się że jako dziecko to były bóle wzrostowe.. Ale teraz jest to dla mnie dziwne

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane odniesioną kontuzją na skutek zbyt intensywnych ćwiczeń fizycznych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.